Підвісний світильник Eglo Montemorelos Z Connect 900408

- В наявності
- Код: 143651725
10 498 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Montemorelos Z Connect (900408). Стельовий світильник. Eglo Montemorelos Z Connect. поєднує в собі сучасний стиль і практичні рішення, що робить його ідеальним вибором для будь-якого інтер'єру. Пропонуючи як освітлювальну, так і декоративну функцію, ця лампа може надати характеру приміщенню, впливаючи на його атмосферу і функціональність. Завдяки продуманій конструкції та використанню енергоефективних технологій, Montemorelos Z Connect. безумовно, задовольнить вимоги навіть найвимогливіших користувачів. Сумісність з LED. Модель. Montemorelos Z Connect. пристосована до...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 8W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 2700K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 43cm мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 10 498 ₴

