Підвісний світильник Aldex Bot для їдальні

- В наявності
- Код: 92447543
8 766 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасний дизайн серії ламп. Aldex Лампа Стельова Для Їдальні Bot. чудово поєднує в собі простоту форми з елегантним шармом. Світильники мають мінімалістичну форму, яка надає їм модерністського характеру. Завдяки рухомим кінцям, ви можете спрямувати світло туди, де воно найбільше потрібно. Вони настільки універсальні, що ідеально доповнять будь-яку обстановку приміщення. Виробник цієї серії пропонує широкий асортимент ламп у вигляді плафонів, підвісних ламп, підлогових ламп та бра, доступні в двох кольорах: білому та чорному. Лампа виготовлена польським...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 34cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 34 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 35W Вт |
| Марка | Aldex |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Bot |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 121cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 766 ₴






