Плафон Zumaline Barik рухомі труби чорні 652518

- В наявності
- Код: 145119507
10 485 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zumaline Сучасна Стельова Лампа Barik Рухомі Трубки Чорні. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характер і функціональність. Вибір відповідної стельової лампи може значно вплинути на атмосферу в приміщенні. Zumaline Сучасна Стельова Лампа Barik Рухомі Трубки Чорні є відмінним прикладом поєднання елегантності та ефективності. Параметри світла. Стельова лампа. Barik. оснащена 6 джерелами світла, що дозволяє досягти відмінного освітлення навіть великих просторів. Кожне з цих джерел може мати максимальну потужність 10W, що забезпечує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 18 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Марка | Paul Neuhaus |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | BARIK |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 10 485 ₴









