Бра Azzardo Epsilon чорний Az3348

- В наявності
- Код: 89518498
8 727 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Epsilon Styl Aluminium Pc Czarny (Az3348). Світильники є важливим елементом в оформленні інтер'єру, який не тільки забезпечує належне освітлення, але й надає характеру та стилю приміщенню. Зокрема, бра, такі як цей модель в чорному кольорі, є ідеальним рішенням для ванної кімнати, де вимоги до освітлення є особливими. Відповідні світильники повинні бути практичними, стійкими до вологи та вирізнятися привабливим дизайном, а модель Epsilon чудово відповідає цим вимогам. Тип і матеріал світильника. Цей продукт - сучасний світильник, виготовлений...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12cm мм |
| Глибина | 4cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 8 727 ₴


