Бра Azzardo Epsilon 60 чорний Az3347

- В наявності
- Код: 89518496
8 727 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Epsilon 60 Styl Aluminium Pc Czarny (Az3347). Світильники відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, в тому числі і у ванних кімнатах. Правильно підібране освітлення не тільки впливає на функціональність простору, але й формує його атмосферу та стиль. Кінкет Epsilon 60. від. Azzardo. є відмінним прикладом гармонії між функціональністю та естетикою. Завдяки своєму дизайну, ця лампа ідеально вписується в різноманітні оформлення, від мінімалістичних до більш класичних, створюючи при цьому приємні та комфортні умови для повсякденних справ. Тип і матеріал лампи. Цей...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11cm мм |
| Глибина | 11,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 8 727 ₴

