Підвісний світильник Eglo Colmeal 901226

- В наявності
- Код: 174268331
9 173 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна LED серії COLMEAL у кольорі матового латуні. Два стрункі, закручені профілі LED поєднані з двома вузькими трубками, які світять точково вниз. Ця оправа випромінює приємне, тепле біле світло. Сучасна, мінімалістична форма підійде для вітальні, їдальні або кухні над подовженим столом. Лампа довжиною 76 см. Деталі продукту. артикул: 901226. Матеріал корпусу: сталь, алюміній. Колір корпусу: матова латунь. Ступінь захисту: IP20. Джерело світла в комплекті: LED 21W, 3000K. Розміри. Висота виробу (в мм):1100. Довжина виробу (в мм):760...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 21W Вт |
| Матеріал | Сталь, пластик, алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 9cm мм |
- Ціна: 9 173 ₴

