Підвісний світильник Italux Vinola LED 38W 3000/4000K Pnd56135B060Rpcwh3Ks4Ktrdimm

- Немає в наявності
- Код: 157749850
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux - Лампа підвісна Vinola Led 38W 3000/4000K Dim Білий. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи не лише функціональність, але й естетичне доповнення до оформлення приміщень. Доступні в різних стилях і формах, вони є відмінним рішенням для кожної кімнати в домі. Одним з таких унікальних продуктів є стельова лампа. Italux - Лампа підвісна Vinola Led 38W 3000/4000K Dim Білий. Параметри світлового потоку лампи. Одним з найважливіших аспектів кожної стельової лампи є її світлова ефективність. Лампа Vinola оснащена. енергоощадними...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 38W Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Vinola |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 9 999 ₴


