Підвісний світильник Eglo Maccles 3xE27 чорний/бронза 43956

- Немає в наявності
- Код: 157170546
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Лампа підвісна Maccles 3Xe27 Чорний/Коричневий (43956). Стельові світильники є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, що впливає на атмосферу та функціональність простору. Вірно підібране освітлення, таке як модель. Eglo Лампа підвісна Maccles 3Xe27. в чорному та коричневому кольорах, має потенціал надати характерний стиль приміщенням. Завдяки своїй сучасній формі, це освітлення може стати привабливим акцентом у різноманітних аранжуваннях. Енергоефективність. Модель. Maccles. сумісна з. лампочками з цоколем E27. , що дозволяє використовувати енергоощадні джерела світла,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 110cm мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Масив дерева |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 18cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴





