Підвісний світильник Minimalistyczna SHAPE 120см чорний

- В наявності
- Код: 147237844
9 330 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мінімалістична підвісна лампа SHAPE 120 см / чорна. Мінімалістична підвісна лампа SHAPE 120 см / чорна. це ідеальний приклад поєднання сучасного дизайну з функціональністю, яка безумовно сподобається любителям простоти. Стельові лампи відіграють ключову роль у створенні атмосфери та освітлення інтер'єрів. Вибір відповідної моделі не тільки впливає на естетику приміщення, але й на його функціональність та енергоефективність. Тип і застосування стельової лампи. Мінімалістична підвісна лампа SHAPE 120 см / чорна. це відмінний вибір для різних приміщень, таких...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 185 см мм |
| Глибина | 5,5 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 16W Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Shape |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Готельна |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 120см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 330 ₴

