Бра Maytoni Marmo Mod099Wl-01G2

- В наявності
- Код: 150744356
9 291 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Mod099Wl-01G2 Лампа Настінна Кінкет Мармо (Mtmod099Wl01G2). Настінні лампи - це важливий елемент сучасних інтер'єрів, який поєднує функціональність з естетикою. Правильно підібраний кінкет може значно вплинути на характер приміщення, додаючи йому елегантності та затишку. Модель. Мармо MOD099WL-01G2. від німецького бренду. Maytoni. вирізняється. мінімалістичним дизайном. та сучасним оздобленням, ідеальним для просторів таких як. вітальня. чи. спальня. Тип і матеріал лампи. Цей кінкет поєднує в собі функціональність і естетику, виконаний з. високоякісного металу. , що...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21cm мм |
| Глибина | 12,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 19 |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Kinkiety |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 19cm мм |
- Ціна: 9 291 ₴





