Підвісний світильник Maytoni Kyoto Mod178Pl-01B чорний/білий мармур

- В наявності
- Код: 166827255
9 357 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Kyoto Mod178Pl-01B. Люстри відіграють важливу роль у формуванні атмосфери та функціональності приміщень. Правильно підібране освітлення може повністю змінити інтер'єр, а підвісна лампа. Maytoni Kyoto (MOD178PL-01B). є відмінним прикладом того, як. елегантність. може поєднуватися з. сучасним дизайном. Ця модель не тільки забезпечує світло, але й є стильним декоративним елементом, ідеальним для різних оформлень. Ключові характеристики продукту. Підвісна лампа. Maytoni Kyoto. вирізняється багатьма перевагами, які роблять її ідеальним вибором для. спальні. :...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 146,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 28W Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Kyoto |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 8cm мм |
- Ціна: 9 357 ₴

