Підвісний світильник Moosee Cells 2 білий Mse1501100502

- В наявності
- Код: 184308805
9 435 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE ліхтар стельовий / плафон CELLS 2 білий. MOOSEE ліхтар стельовий / плафон CELLS 2 білий. Сучасний плафон з унікальною, органічною формою. Мінімалістичний дизайн чудово поєднується з інтер'єрами, оформленими в сучасному, скандинавському чи лофтовому стилі. Ліхтар оснащений інтегрованим LED освітленням, яке забезпечує рівномірне та приємне світло. Завдяки доданому пульту користувач має повний контроль над інтенсивністю та кольором світла - від холодного, через нейтральне, до теплого. Можна також встановити режим природного світла, нічний режим з дуже низькою яскравістю, а...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 9,5cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 45W Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Cells |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 435 ₴


