Підвісний світильник Emibig Token 8 Bl Gold 14278

- Немає в наявності
- Код: 176555687
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту. TOKEN - це серія дизайнерських ламп сучасного стилю з непересічним характером. Чудово підкреслюють стиль мінімалістичних інтер'єрів та в стилі лофт. Відкриті лампочки дають багато світла і вносять в інтер'єр нотку сирого індустріального клімату. Виглядає надзвичайно оригінально. Серія TOKEN доступна в чорному, чорному з золотом, помаранчевому кольорах та з елементами дерева, що дає безліч можливостей для оформлення. Виготовлена з матеріалів найвищої якості. Продукт на 100% польський. TOKEN 8 BL GOLD 1427/8. Висота: 120 см. Ширина: 120 см. Матеріал: металевий...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120см мм |
| Глибина | 14 см мм |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Token |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 120см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴






