Плафон Eglo Paranday Z Connect 900318

- В наявності
- Код: 143651621
9 330 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Paranday Z Connect. Люстри є ключовим елементом освітлення інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщень. Завдяки різноманітним стилям і можливостям адаптації, люстри можуть доповнювати інтер'єр будь-якого приміщення, від сучасних віталень до затишних спалень. Одним з таких універсальних рішень є Eglo Paranday Z Connect, який поєднує сучасний дизайн з інноваційними функціями. Ефективність освітлення. Сучасний. плафон Eglo Paranday Z Connect пропонує чудову ефективність освітлення завдяки використанню одного джерела світла LED. Лампа має...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 47cm мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 42W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 3000K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 43cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 9 330 ₴

