Бра Kaspa Roll Kinkiet Wysięgnik 50928102

- В наявності
- Код: 164024519
10 485 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kaspa Roll Kinkiet Wysięgnik (50928102). Світильники на стіну - це відмінний спосіб підкреслити унікальний характер приміщень та створити затишну атмосферу в домі. Модель. Kaspa Roll. це не лише функціональне джерело світла, але й важливий декоративний елемент, який може збагачувати оформлення інтер'єрів. Вона пропонує ряд можливостей монтажу, що дозволяє адаптувати її до потреб кожного користувача. Варто звернути увагу на ключові характеристики, такі як. стиль. ,. матеріали. ,. джерело світла. та. функціональність. , щоб вибрати ідеальне освітлення для свого інтер'єру. Тип і матеріал лампи...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 см мм |
| Глибина | 31 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Кріплення |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 6 см мм |
| Енергетичний клас | D |
- Ціна: 10 485 ₴




