Підвісний світильник Markslojd Granso 3L хром IP44 107551

- В наявності
- Код: 78564526
11 128 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Lampy Wiszące Granso 3L Chromemc Ip44. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише яскравість, але й характер. Різноманітність доступних на ринку моделей дозволяє ідеально підібрати до кожного приміщення, незалежно від його функції чи стилю. Одним з видатних продуктів у цій категорії є Markslojd Lampy Wiszące Granso 3L Chromemc Ip44, який поєднує в собі елегантність і функціональність. Параметри світла. Люстра Markslojd Granso 3L пропонує відмінні параметри освітлення. Оснащена трьома джерелами світла, забезпечує...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоефективності | C |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 20W Вт |
| Марка | Markslojd |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Gränsö |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 2800K |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 11 128 ₴



