Підвісний світильник Candellux Cafee кремовий 3139224

- В наявності
- Код: 182540551
9 633 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна CAFEE скандинавська - з абажуром кремового латте 66см - сучасне освітлення стельове для вітальні та їдальні E27. CAFEÉ - скандинавська лампа підвісна кольору латте CAFEÉ це сучасна лампа підвісна, натхненна стилем Japandi - гармонійне поєднання скандинавської простоти та японської елегантності. Абажур в відтінку кремового латте виконано з високоякісної тканини, яка м'яко розсіює світло, створюючи в інтер'єрі затишну та заспокійливу атмосферу. Її мінімалістична форма та тепла кольорова гама роблять її унікальним елементом оформлення. Сучасна лампа над стіл або до...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Мoдель | Cafee |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський, Мінімалістичний, Бохо |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 66cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 633 ₴

