Підвісний світильник Eglo Calagrano-Z чорний RGB + TW Zigbee

- В наявності
- Код: 181028763
9 934 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа стельова LED інтелектуальна лампа стельова. EGLO CALAGRANO-Z. Зупинись на хвилинку! Перш ніж продовжити, уважно перевір стан нашого продукту. Бренд / Модель: EGLO. СТАН: НОВИЙ - ТОВАР ПОХОДИТЬ З ВИСТАВКИ МОЖЕ МАТИ ПОШКОДЖЕНУ УПАКОВКУ. ОСОБЛИВОСТІ. з пропозиції інтелектуального дому connect. виготовлена з круглої, чорної металевої рами зі з інтегрованими елементами освітлення. Світлодіоди, що знаходяться за білими пластиковими кришками кільця зовнішнього забезпечують приємне світло відповідно до твоїх побажань. У випадку основного освітлення можна вибрати між теплим...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45cm мм |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 48cm мм |
- Ціна: 9 934 ₴


