Бра Altavola Design Vitrum La104/W Ad0214

- В наявності
- Код: 100419761
9 619 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Altavola Design Vitrum La104/W (Ad0214). Настінні світильники відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, виконуючи функцію як освітлення, так і декору. Вибір освітлення може впливати на атмосферу в приміщенні, а бра. Altavola Design Vitrum La104/W. є пропозицією, яка поєднує. сучасний дизайн. з функціональністю. Тип і матеріал лампи. Модель. Vitrum La104/W. це бра, яке характеризується простим, елегантним виглядом. Виконане з. акрилу. і. металу. , забезпечує легкість і довговічність. Акриловий абажур прикрашений ніжними лініями, а чорні деталі та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал, Акрил |
| Мoдель | Vitrum |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 25 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 619 ₴

