Бра Cosmo Light W02073Cp

- В наявності
- Код: 65702756
9 383 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cosmo Light W02073Cp. Настінні світильники - це надзвичайно важливий елемент оформлення інтер'єру, який поєднує в собі функціональність та естетику. Правильно підібране освітлення може творити дива, додаючи інтер'єру характеру та створюючи незабутню атмосферу. Обираючи світильники для свого дому, варто звернути увагу на різноманітність стилів і функцій, які вони пропонують. Модель "Cosmo Light W02073Cp" - це відмінний приклад світильника, який поєднує елегантність з сучасністю, будучи ідеальним рішенням для багатьох приміщень. Стиль і матеріали. Цей продукт вирізняється елегантним гламурним стилем, який з...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 56cm мм |
| Глибина | 15cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Cosmolight |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Reykjavik |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Бра |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 22cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 383 ₴



