Бра Maytoni Basic Form Mod521Wl-01G3 золота куля

- В наявності
- Код: 167042526
9 488 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Kinkiet Basic Form Mod521Wl-01G3 Kula. Світильники відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, забезпечуючи як функціональне, так і естетичне освітлення. Вибір відповідного бра може суттєво вплинути на атмосферу в приміщенні, а також підкреслити його стиль. Це бра від Maytoni - унікальний продукт, який гармонійно вписується в сучасні та лофтові інтер'єри. Завдяки своїй оригінальній формі та благородним матеріалам, лампа не тільки освітить простір, але й стане привабливим елементом декору. Дизайн і матеріали. Ця модель...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20cm мм |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20W Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний, Лофт |
| Тип | Настінні світильники |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 488 ₴

