Плафон Azzardo Vincent 40 LED 32W 3000/4000/6000K чорний Az6200

- В наявності
- Код: 165957389
9 435 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo - Плафон Kinkiet Uchylny Vincent 40 Led 32W 3000/4000/6000 Czarny (Az6200). Люстри - ключовий елемент оформлення інтер'єру, який може кардинально змінити атмосферу приміщення. Завдяки правильно підібраним світильникам, як, наприклад, плафон від Azzardo, можливо не тільки забезпечити достатню кількість світла, але й створити унікальний стиль в кожному інтер'єрі. Ця модель з сучасним дизайном і функціональністю чудово вписується в різноманітні оформлення, від мінімалістичних до більш класичних. Енергоефективність і продуктивність...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 59 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 32W Вт |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 9 435 ₴


