Плафон Quintessentiale Hadrian античний нікель QN-HADRIAN-MINI-F-AN-OPAL

- В наявності
- Код: 111311325
9 894 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintessentiale Plafon Hadrian антик никель QN-HADRIAN-MINI-F-AN-OPAL. Плафони - це одні з найчастіше обираних стельових ламп, які чудово підходять для різноманітних інтер'єрів. Їх універсальність і естетика роблять їх ідеальними для багатьох приміщень, від віталень до ванних кімнат. Сучасні плафони пропонують не лише функціональність, але й унікальний дизайн, який може підкреслити характер кожного інтер'єру. Параметри світла та енергозбереження. Quintessentiale Plafon Hadrian антик никель. вирізняється оптимальним освітленням завдяки одному джерелу світла з максимальною...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Quintiesse |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Hadrian |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 26cm мм |
- Ціна: 9 894 ₴

