Бра Yaskr Ringa Wall M золотий Wl0116Mgd

- В наявності
- Код: 171016244
9 540 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник Ringa M 1xLED золотой WL0116-M-GD - Yaskr. Светильник Ringa M 1xLED золотой WL0116-M-GD - Yaskr. Люксовый дизайн с передовыми технологиями. Светильник Ringa M 1xLED золотой WL0116-M-GD. это отличное сочетание современной светотехнической технологии с элегантной, люксовой отделкой. Золотой цвет. светильника добавляет интерьерам утончённого характера, делая его не только функциональным источником света, но и эффектным декоративным элементом. Благодаря минималистичному, но в то же время люксовому дизайну, Ringa M. прекрасно сочетается с интерьерами в современном стиле,...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Yaskr |
| Висота | 60см мм |
| Глибина | 15см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 35W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Настінні світильники |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 65,5 см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 9 540 ₴




