Підвісний світильник Design For The People 84253003

- В наявності
- Код: 65701158
9 528 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Design For The People 84253003. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи не лише функціональність, але й естетику. Сучасні проекти люстр дозволяють використовувати їх у різних приміщеннях, від спальні до їдальні, створюючи затишну атмосферу та відмінні умови для повсякденних справ. Design For The People 84253003. це ідеальний вибір для людей, які цінують сучасний стиль та високу якість виконання. Потужність та ефективність освітлення. Люстра. Design For The People 84253003. забезпечує. максимальну потужність лампочки 60W. , що...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45,5cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Aver |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 528 ₴


