Підвісний світильник Step Into Design Diverso білий матовий St10055Pwhite19670693

- В наявності
- Код: 150628025
9 633 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа Підвісна Diverso Білий Матовий 40 См. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише відповідну яскравість, але й створюючи атмосферу, яка впливає на наше самопочуття. Залежно від стилю та типу лампи, їх можна використовувати в різних приміщеннях, від віталень до спалень чи кухонь. Підвісна лампа Diverso від Step Into Design - це відмінний приклад сучасного та мінімалістичного дизайну, який впишеться як в класичні, так і в сучасні інтер'єри. Параметри світла. Один з ключових аспектів кожної стельової лампи...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 25 см мм |
| Глибина | 60см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал, алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 633 ₴

