Плафон Eglo Mariel 900361

- В наявності
- Код: 143651689
9 042 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Mariel (900361). Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи як функціональне світло, так і естетичний акцент, який доповнює оформлення приміщення. Одним з вартих уваги продуктів у цій категорії є Eglo Mariel (900361). Це сучасний плафон, який своїм дизайном і параметрами задовольнить навіть найвимогливіших користувачів. Світлова ефективність. Eglo Mariel - це стельовий світильник, оснащений трьома джерелами світла. Кожне з них підтримує лампочки з максимальною потужністю 40W з патроном E27, що дозволяє ефективно освітлювати навіть більші...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Колір | Коричневий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 91cm мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 190cm мм |
- Ціна: 9 042 ₴

