Бра Quintiesse KIMROSE

- В наявності
- Код: 140037351
11 142 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintiesse Kinkiet KIMROSE QN-KIMROSE1-BNB. Quintiesse Kinkiet KIMROSE QN-KIMROSE1-BNB. це сучасний настінний світильник, який поєднує в собі елегантний дизайн та функціональність. Ідеально вписується в тренди сучасних інтер'єрів, пропонуючи не лише естетичні якості, але й практичне освітлення. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, таких як сталь і скло, цей світильник не лише красивий, але й міцний, що робить його відмінним вибором для офісу та інших приміщень. Тип і матеріал лампи. Модель KIMROSE - це приклад лампи, яка поєднує класичні елементи з...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 35,5 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | KIMROSE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 11,5 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 142 ₴







