Підвісний світильник Remdal PND-16374-5-COP-GD-4K LED мідний ITALUX

- В наявності
- Код: 119191718
9 803 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Remdal PND-16374-5-COP-GD-4K. Люстра 2300 lm 4000K Мідна LED. Italux. Люстра. Remdal PND-16374-5-COP-GD-4K. від бренду. Italux. це відмінне поєднання сучасного дизайну та функціональності. Пропонуючи. високу якість виконання. , ця лампа ідеально вписується в різноманітні інтер'єри, додаючи елегантності та стилю. Завдяки своїй універсальності, вона підійде для таких приміщень як. вітальня. ,. кухня. ,. офіс. чи. спальня. Енергоефективність та Світловий Потік. Однією з ключових переваг підвісної лампи. Remdal. є її. енергоефективність. Використання...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 10cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 130 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 30W Вт |
| Матеріал | Сталь, пластик |
| Мoдель | REMDAL |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Колірна температура | 4000K, 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 130cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 803 ₴

