Підвісний світильник Light Prestige Reus LED золота LP80691Pledgd

- В наявності
- Код: 135563154
10 695 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна. стельова лампа Light Prestige Reus Led Золота LP80691Pledgd. забезпечить відмінне освітлення і надасть інтер'єру індивідуального характеру. Виготовлена з поєднання пластика і металу. Лампа має вбудовані світлодіоди, які випромінюють яскраве світло нейтрального кольору. Лампа енергоефективна і дружня до навколишнього середовища. Лампа Reus чудово підійде для вітальні, денного кімнати, їдальні та спальні. Специфікація: Висота: 100 см. Енергетичний клас: A-A++ Напруга: 230V. Світловий потік: 3240lm. Колір світла: нейтральний білий Температура кольору: 4000K...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 9cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 36W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Reus |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 10 695 ₴


