Підвісний світильник Ideal-Lux Nemo Fume Sp1 D30 94236

- В наявності
- Код: 37623932
9 501 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal-Lux Nemo Fume Sp1 D30 94236. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи не лише функціональність, але й додаючи характеру та стилю приміщенням. Серед них підвісні світильники займають особливе місце, вирізняючись різноманітним дизайном та широким спектром застосувань. Ideal Lux - це відомий виробник, який у своїй пропозиції має багато елегантних і сучасних моделей, у тому числі. Ideal-Lux Nemo Fume Sp1 D30 94236. Параметри світла. Люстра. Ideal-Lux Nemo Fume Sp1 D30 94236. була оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 60W...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 300cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 9 501 ₴

