Підвісний світильник Markslojd Eagle 1L 35см чорний 106550

- В наявності
- Код: 80602924
10 722 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Eagle 1L 35Cm Czarna. Люстри є незамінним елементом інтер'єру, виконуючи як практичну, так і декоративну функцію. Чудове освітлення - це ключ до створення затишної атмосфери в кожному приміщенні. Серед багатьох доступних варіантів, підвісна лампа Markslojd Eagle 1L 35Cm Czarna вирізняється своїм унікальним дизайном та високою якістю виконання. Чудова потужність і ефективність освітлення. Стельова лампа Markslojd Eagle 1L 35Cm Czarna оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 60W. Завдяки використанню патрона E27, можна в ній використовувати...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна, Дитяча |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 345cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 722 ₴


