Підвісний світильник Ideal Lux Oil 6 129099

- В наявності
- Код: 53386634
9 580 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Oil 6 (129099). Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, впливаючи як на функціональність, так і на естетику приміщення. Вибираючи відповідну лампу, ми можемо створити ідеальне освітлення, яке підкреслить характер простору і забезпечить комфорт використання. Одним з гідних уваги продуктів у цій категорії є. підвісна лампа Ideal Lux Oil 6. Параметри світла. Одним з ключових параметрів кожної лампи є її світлова ефективність. Ideal Lux Oil 6. оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю лампочки 60W. Завдяки використанню патрона...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | OIL |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25cm мм |
- Ціна: 9 580 ₴

