Плафон Trio Arvin 628410507

- В наявності
- Код: 113981529
12 467 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон Trio Arvin 628410507. Плафон Trio Arvin 628410507 є лампою, яка додасть блиску кожному приміщенню. Виробник: Trio. Назва: ARVIN. Символ: 628410507. Параметри. діаметр (мм): висота (мм): 85. ширина (мм): 2450. глибина (мм): 500. кількість джерел: 1. тип патрона: LED інтегрований. макс потужність джерела: 22 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: LED 22 W, 2600 lm, 2700 - 6500 K. колір: нікель. матеріал: метал. IP: 20. Чому варто обрати нашу лампу? Виконана з найвищої якості матеріалів. Сучасний дизайн, який підходить до кожного інтер'єру. Легка установка та можливість...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 50см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | TRIO LIGHTING |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | ARVIN |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 2700K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 245 см мм |
- Ціна: 12 467 ₴

