Підвісний світильник LIGHT PRESTIGE ROMA 5xE14 золото/білий LP-1345/5P GD

- В наявності
- Код: 134519333
10 039 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LIGHT PRESTIGE - СТЕЛЕВА ЛАМПА ROMA 5 5XE14 - ЗОЛОТИЙ/БІЛИЙ - LP-1345/5P GD LP13455PGD. Стельові лампи. відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщень. Завдяки ним можна створити затишну атмосферу в вітальні, забезпечити належне освітлення на кухні, а також додати елегантності до спальні. Серед доступних продуктів вирізняється модель. ROMA. від відомого виробника. Light Prestige. , який поєднує сучасний дизайн з практичними функціями. Ключові характеристики. При виборі стельової лампи варто звернути увагу на такі аспекти як: клас...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30cm мм |
| Глибина | 78cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | З датчиком руху |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Roma |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 039 ₴

