Підвісний світильник Azzardo Rubic 4pł. 1798-4p

- В наявності
- Код: 22930264
9 514 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Rubic 4pł. 1798-4p. У світі освітлення, стельові світильники відіграють ключову роль не лише в забезпеченні необхідного світла, але й у наданні характеру та стилю інтер'єрам. Вірно підібраний стельовий світильник може перетворити будь-яке приміщення, надаючи йому неповторну атмосферу та елегантність. Розгляньмо ближче модель Azzardo Rubic 4pł. 1798-4p., яка є відмінним прикладом поєднання функціональності з сучасним дизайном. Параметри світла. Стельовий світильник Azzardo Rubic 4pł. 1798-4p. оснащений чотирма джерелами світла, що забезпечує рівномірне...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 9cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | 1798-4P |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 68cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 514 ₴


