Підвісна лампа Maytoni Basic Colors кругла сучасна Mod168Pl-01Bg

- В наявності
- Код: 166827191
9 894 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Лампа Підвісна Basic Colors Mod168Pl-01Bg. Кругла Стиль Сучасний Мінімалістичний Сірий Мод (Mod168Pl01Bg). Лампи стельові. це ключовий елемент оформлення інтер'єру, що впливає на атмосферу та функціональність простору. Вірно підібрана модель, як. Maytoni Лампа Підвісна Mod168Pl-01Bg. , може змінити повністю характер приміщення, ставши його центральною точкою або тонким доповненням. Обираючи стельову лампу, варто звернути увагу на кілька ключових характеристик, таких як. енергоефективність. , естетика виконання та застосування, які повинні бути адаптовані до стилю...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 320см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40,5см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 894 ₴

