Настільна лампа Light Prestige Marbella з абажуром чорна 155см 14181

- Немає в наявності
- Код: 80797769
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Light Prestige Лампа підлогова Marbella чорна. Лампа підлогова Marbella в чорному кольорі - це елегантне та функціональне рішення освітлення, яке чудово вписується в різноманітні інтер'єри. З висотою понад 1,5 метра, Marbella пропонує класичну форму, ідеальну для вітальні, спальні або навіть офісу. Її конструкція базується на міцному чорному каркасі, до якого прикріплений великий чорний абажур, виготовлений з тканини. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну, ця лампа чудово поєднується як з класичними, так і з сучасними інтер'єрами. Чорна лампа підлогова...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 1cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Мoдель | Marbella |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | З абажуром |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 36cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

