Настінний світильник Light Prestige MIRROR D60 LED 1W LP9991WSBK

- В наявності
- Код: 104707544
10 170 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа LIGHT PRESTIGE MIRROR D60 LED KINKIET 1-ПУНКТОВИЙ LP-999 1W S BK LP9991WSBK. Дзеркальний світильник малий чорний - це один з найбільш мінімалістичних, дизайнерських ламп, який безумовно зацікавить і вразить ваших близьких. Цей світильник є лише металевим обручем з вбудованою світлодіодною лампою, яка дає тепле, атмосферне світло. Ви можете його встановити там, куди уяву понесе. Однак найбільше він гармоніює в оточенні дзеркал, тобто найчастіше це - ванна кімната. Не лише світильник зробить вашу ванну кімнату чудово освітленою, але й надасть їй інший вимір...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 35W Вт |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Метал, Акрил |
| Мoдель | Mirror |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Настінні світильники |
| Колірна температура | 4000K, 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 600cm мм |
- Ціна: 10 170 ₴




