Підвісна лампа Tk Lighting Oslo 3Xe27 чорна/коричнева 6299

- В наявності
- Код: 163040687
12 323 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting - Люстра Oslo 3Xe27 Чорний/Коричневий (6299). Люстра. Oslo. від. TK Lighting. це відмінний вибір для тих, хто прагне внести в своє приміщення. індустріальний стиль. Завдяки своїй унікальній формі та ретельному виконанню, ця лампа не тільки виконує освітлювальну функцію, але й стає. центральною точкою. оформлення. Ідеально підходить для офісу та інших просторів, де естетика і функціональність йдуть пліч-о-пліч. Енергоефективність. Oslo. сумісна з лампочками. E27. максимальною потужністю. 15W. Хоча. клас енергоефективності. лампи це. G. , що...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115cm мм |
| Глибина | 118cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Oslo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 27cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 12 323 ₴

