Підвісна лампа Emibig Azura 7 Bl опал 12957

- В наявності
- Код: 156107736
10 748 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Emibig Lampa Wisząca Azura 7 Bl Opal 1295/7 (12957). Люстри - ключовий елемент кожного інтер'єру, що впливає не лише на освітлення простору, але й на його характер і стиль. Вибір відповідної люстри може суттєво покращити функціональність і естетику приміщення. Серед багатьох доступних на ринку продуктів, Emibig Lampa Wisząca Azura 7 Bl Opal 1295/7. вирізняється сучасним дизайном і високою якістю виконання. Потужність і ефективність освітлення. Одним з найважливіших параметрів кожної люстри є її світлова ефективність. Emibig Lampa Wisząca Azura 7...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Марка | Emibig |
| Матеріал | Сталь, Метал, Скло |
| Мoдель | Azura |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 75cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 748 ₴

