Настінний кінкет Paulmann KUMA 70470

- В наявності
- Код: 36532673
12 020 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Paulmann Kinkiet KUMA LED 9W 3000K IP44 - хром. Ступінь захисту: IP44. Колір світла: 3000 K (теплий). Рекомендації: Настінний монтаж. Гарантія: 5 років. Напруга живлення: 230 V. Опис: Потужність трансформатора 10VA. Матеріал абажура: Акрил. Матеріал: Метал. Ширина: 50 см. Висота: 4,5 см. Глибина: 8,4 см. Тривалість: 30.000 год. Цоколь: LED. Індекс передачі кольору CRI: Ra>80-89. Світловий потік: 660 lm. Можливість димування: Ні. Джерело в комплекті: Так. Джерело світла: Невимінний модуль LED. Колір: Хром. Опис кольору: Абажур білий молочний. Потужність: 9 W. Сімейство: KUMA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paulmann |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50см мм |
| Глибина | 8,4см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Марка | Paulmann |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 12 020 ₴

