Підвісна лампа Italux Antoin 3 E27 чорна Pnd24453Bk

- В наявності
- Код: 90658579
10 209 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Antoin 3 E27 Чорний. Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, виконуючи як освітлювальну, так і декоративну функцію. Завдяки різноманітним стилям і рішенням, люстри можуть використовуватися в різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня, кухня чи ванна кімната. Одним з таких унікальних продуктів є лампа. Italux Antoin 3 E27 Чорний, яка поєднує в собі традиційний і сучасний стиль. Світлові параметри. Люстра. Italux Antoin 3 E27 Чорний була оснащена трьома джерелами світла потужністю до 40W кожне. Завдяки цьому вона забезпечує достатнє...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 110cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Antoin |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Традиційний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 54cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 209 ₴




