Підвісна лампа Trio Levisto Nikiel Matowy 4Xe14 371010407

- В наявності
- Код: 40065524
8 530 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Levisto Нікель Матовий 4Xe14 371010407. У категорії стельових світильників, підвісні лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів. Вони є ідеальним вибором для різноманітних приміщень, пропонуючи як функціональність, так і стиль. Однією з цікавих моделей у цій категорії є Trio Levisto Нікель Матовий 4Xe14 371010407. Ця стельова лампа є відмінним поєднанням сучасного дизайну та високої якості виконання. LED-освітлення для вашого дому. Trio Levisto Нікель Матовий - це підвісна лампа, яка чудово підійде для різних приміщень, таких як спальня, вітальня чи...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 11cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 11 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 6W Вт |
| Марка | TRIO LIGHTING |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 8 530 ₴

