Підвісна лампа Emibig Starlit 8 Bl

- В наявності
- Код: 171202223
10 748 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чорна підвісна лампа кругла 64 см горизонтальна 8 pkt для вітальні їдальні Emibig. STARLIT - це мінімалістична підвісна лампа з сучасним дизайном, яка вражає своїм елегантним формою кола. Виготовлена з високоякісних матеріалів, STARLIT вносить у інтер'єр тонкий, але ефектний акцент. Її проста форма і чисті лінії ідеально поєднуються з сучасними та мінімалістичними оформленнями, чудово підходячи для вітальні, їдальні чи кухні, додаючи простору елегантності та вишуканого стилю. Технічні параметри. код виробника: 1372/8. Колекція: STARLIT. Матеріал: лакована сталь...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Марка | Emibig |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Starlit |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GX53 |
| Ширина | 64cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 748 ₴






