Плафон Elstead Vintner Fe/Sf напівпотолочний

- В наявності
- Код: 74500677
8 976 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lighting Elstead Vintner Fe/Vintner/Sf Semi Flush Fevintnersf. Люстри це не лише джерело світла, а й ключовий елемент оформлення інтер'єру. Lighting Elstead Vintner Fe/Vintner/Sf Semi Flush Fevintnersf. це продукт, який поєднує в собі елегантність і сучасність, ідеально вписуючись у різноманітні стилі декору. Завдяки правильному вибору освітлення, можна суттєво вплинути на атмосферу в приміщенні, надаючи йому характер і стиль. Дизайн і матеріали. Плафон. Lighting Elstead Vintner Fe/Vintner/Sf Semi Flush Fevintnersf. виготовлений з високоякісного срібного металу, що...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Колір | Сріблястий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Стельові світильники |
| Ширина | 32cm мм |
- Ціна: 8 976 ₴

