Підвісна лампа Step Into Design O-Line Led 93см чорна St1688Lbk

- В наявності
- Код: 166827990
10 944 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа підвісна O-Line Led 93 см чорна St-1688L-Bk (St1688Lbk). Step Into Design Лампа підвісна O-Line Led. довжиною. 93 см. в кольорі. чорному. це ідеальне поєднання елегантності та функціональності. Стельові лампи відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи не лише на освітлення, але й на естетику приміщення. Ця модель безумовно додасть характеру та стилю кожному інтер'єру, ставши його центральною точкою. Функціональність. Step Into Design Лампа підвісна O-Line. вирізняється. енергоефективністю. , що робить її відмінним вибором для людей, які дбають про...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 10см мм |
| Глибина | 12 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 14W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 93см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 944 ₴




