Настінний кінкет Cosmolight BOW E14 мідь W01176BR

- В наявності
- Код: 124326738
10 104 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кінкет Bow W01176BR Cosmolight скляний для кабінету білий латунь. Матеріал: метал, скло. Висота [см]: 31,5. Ширина [см]: 14. Кількість абажурів: 1. Регулювання висоти: Немає. Регулювання кута світла: Немає. Кількість лампочок у лампі: 1. Джерело світла в комплекті: Немає. Тип лампочки | різьба: E27. Максимальна потужність лампочки [Вт]: 40W. Напруга живлення: 230V. Клас енергетичної ефективності: A. Ступінь захисту (IP): IP20. Можливість затемнення: Немає. Датчик руху: Немає. Пульт у комплекті: Немає. Вилка: немає. Вимикач: Немає. Кінкет Bow W01176BR Cosmolight скляний для кабінету білий латунь. це відмінний...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 31cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Bow |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 14cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 104 ₴



