Підвісна лампа Emibig Ritz 7 Bl графіт 12977

- В наявності
- Код: 156107740
10 275 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Emibig Lampa Wisząca Ritz 7 Bl Grafit 1297/7 (12977). Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів, надаючи приміщенням не лише яскравість, але й характер і стиль. Серед них. підвісні світильники. вирізняються своєю елегантністю та функціональністю, ідеально підходячи як для віталень, так і для їдалень. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Emibig Lampa Wisząca Ritz 7 Bl Grafit. , яка вражає своїм мінімалістичним дизайном і сучасним виглядом. Потужність і ефективність освітлення. Emibig Lampa Wisząca Ritz 7 Bl Grafit. пропонує високу потужність...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100см мм |
| Глибина | 30см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал, Скло |
| Мoдель | Ritz |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 95 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 275 ₴



