Настінний кінкет Azzardo Epsilon Led 27W 3000K білий Az5694

- В наявності
- Код: 167030705
10 223 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійка для стіни EPSILON AZ5694 Azzardo LED 27W 3000K IP44 біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель EPSILON виготовлена з практичних і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 90 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Настінні світильники |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 90см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 10 223 ₴



